Czym jest wynajmem długoterminowy?

Wynajem długoterminowy samochodu - na czym polega?
Jeśli nie masz własnego samochodu, a potrzebujesz go na kilka miesięcy, to doskonałym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest wynajem długoterminowy. Ta opcja sprawdzi się nie tylko dla osób, które chwilowo nie mogą sobie pozwolić na zakup auta, ale także dla tych, które nie chcą wydawać pieniędzy na ubezpieczenie czy przeglądy.

 

Jak to działa?
W odróżnieniu od leasingu osoba wynajmująca pojazd długoterminowo nie spłaca w ratach wartości całego auta, a jedynie koszt jego użytkowania. Taka forma finansowania jest bardzo opłacalna, a przez to coraz częściej wybierana przez wiele osób. Korzystając z niej nie musisz martwić się dodatkowymi wydatkami, np. naprawami czy serwisowaniem. Co więcej, wypożyczenie pojazdu na dłuższy okres czasu (od 1 do 5 miesięcy) jest dużo bardziej opłacalne, niż np. jednotygodniowe.

 

Koszty
To, ile będzie kosztował wynajem długoterminowy zależy od wartości pojazdu, czasu użytkowania oraz prawdopodobnego przebiegu. Stała opłata jest przedstawiana jeszcze przed podpisaniem umowy i nie zmienia się przez cały okres użytkowania, dzięki czemu dokładnie wiesz, ile będą wynosić wydatki każdego miesiąca.

 

Wynajem długoterminowy - zalety
Jeśli nadal zastanawiasz się czy wypożyczenie pojazdu jest opłacalne, poniżej przestawiamy argumenty przemawiające za tym, że nie pożałujesz swojej decyzji. Warto zdecydować się na długotrwałe wypożyczenie auta, ponieważ

1. Opłata miesięczna jest niezmienna przez okres trwania umowy, dzięki czemu nie musisz obawiać się, że koszty nagle wzrosną.

2. Brak dodatkowych kosztów, ponieważ w większości to wypożyczalnia odpowiada za pokrycie opłat ubezpieczenia i serwisu.

3.Odpowiedź na potrzeby klienta, często ofertę można dopasować do tego, czego aktualnie potrzebuje wypożyczający - okres wynajmu, marka samochodu, koszty itp.

 

Jak widać zalet przemawiających za wynajmem długoterminowym jest wiele, dlatego nie zwlekaj sprawdź oferty firm i znajdź odpowiednią dla siebie. Jeśli nie wiesz, gdzie szukać, sprawdź firmy z wieloletnim doświadczeniem, np.icarrrent.pl. Wypożyczenie auta jest szybkie i proste, przekonaj się sam!

0 0
Feed

Zostaw komentarz